FAQ

 1. Co to jest i z czego wykonany jest fotoobraz?
  Fotoobraz to zdjęcie lub grafika wydrukowane na płótnie canvas, które zostaje naciągnięte na krosno malarskie i zaopatrzone w funkcjonalną zawieszkę. Tak przygotowany obraz wysyłamy do klienta, jest on gotowy do powieszenia na ścianie.
 2. Jak trwały jest fotoobraz?
  Fotoobraz jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nie płowieje z upływem czasu. Jest również wodoodporny, dzięki czemu można go przecierać z kurzu wilgotną szmatką.
 3. Czy można wysłać fotoobraz na wskazany adres, np do osoby obdarowanej.
  Tak, dzięki usłudze ‚wyślij w formie prezentu’ wysyłamy pod wskazany adres gotowy fotoobraz z kartką z życzeniami.
 4. Ile upłynie od zamówienia do otrzymania obrazu.
  Zazwyczaj obraz przygotowywany jest dopiero po zamówieniu, jest to indywidualne zlecenie dlatego gotowy obraz otrzymują Państwo po upływie maksymalnie 6 dni roboczych. Zazwyczaj są to 4 dni.
 5. Czy można wysłać swoje zdjęcie do wydrukowania?
  Tak, oczywiście można wysłać własne zdjęcie, należy pamiętać aby było w odpowiedniej rozdzielczości. Zdjęcie zostanie przez nas przygotowane oraz wydrukowane w formie fotoobrazu.
 6. Czy istnieje możliwość zlecenia wykonania zdjęcia z drona w innym miejscu aniżeli dostępne na stronie?
  Tak, posiadamy opcję zlecenia wykonania zdjęcia z powietrza w Bielsku-Białej i okolicach. Koszt takiej usługi ustalamy indywidualnie. Zazwyczaj całość zlecenia od zdjęcia po przygotowanie fotoobrazu zawiera się w kwocie 290pln. Należy pamiętać, że nasi operatorzy weryfikują możliwość wykonania zdjęcia w danej lokalizacji. W strefach zakazanych zdjęcia nie zostaną wykonane. Zobacz: fotografia na indywidualne zamówienie